První dny Bodieho

Posted by Pavel     Category: Bodie

Jmenuji se Bodie , narodil jsem se dne 11.1.2010 v chovatelské stanici Altolinabe.  Zde jsem měl brášky a sestřičky se kterými jsem si hrál a mohl je zlobit – kousal jsem jim ouška  :-) , ale 27.2.2010 si pro mě přijeli nový páníčkové a odvezli si mě do nového domova.

Cesta byla daleká, tak jsem jí skoro celou prospal nejdříve u paničky na klíně, to bylo super, mohl jsem jí žužlat, ale potom nevím, proč jsem musel dozadu do auta – prý je moje místečko – hmm to si ještě budeme několikrát dokazovat.

Večer jsem dorazil do nového domova, musel jsem si to všechno hned očuchat a také označkovat, ale panička se zlobila a pořád to utírala hadrem – stejně jsem to znovu označil, když se nedívala, ale vždy na to přišli :-(

Dostal jsem svůj pelíšek, je hned vedle velké postele, kde mají pelíšek páníčkové, je ještě moc vysoko, ale časem ho budu muset prozkoumat.

V neděli jsem zase cestoval autem a to k dalším lidem, prý se jedu ukázat. Tak ty první to jsou paničky rodiče a mají doma taky psa. Je to jezevčík, ale už je starý, ale v misce měl dobré žrádlo, tak ho hned musel, ochutnatJ  Ukázal, jsem mu kdo je tady pes, ale nechtěl si se mnou moc hrát, ale já ho přemluvím. Odpoledne jsme jeli k rodičům pána, tam také mají psi, ale jsou nějak moc velký. Ale ta fenka mě chtěla očuchávat, tak jsem na ní štěknul a ona utekla, Hurá vyhrál jsem a zahnal jsem vlčáka. J) Jenom ke mně moc nepouštějte toho druhého vlčáka, je to pes a je moc veliký a já se ho zatím bojím, ale počkej, až vyrostu, uteču ti.

Heč už jsem přišel na to, jak vylézt z té věci do které mě dávají v autě, tak jsem jim to hned několikrát ukázal, že to umím.

Přidat komentář